PVC KAPI FOLYOSU

Daha birkaç sene evveline kadar bilinmeyen Pvc folyo birçok firmanın getirip tanıttığı ve Kapı folyosu piyasaya verdiği tarihten bu yana Anka Dekorun kaliteli Pvc folyoları nedeniyle ülkemizde çok iyi bir Pazar payına ulaştı.
ANKA

Talep Formu

Pvc Kapı Kapı Folyo Modelleri

ANKA DEKOR PVC Kapı ve mutfak folyosu yüzey malzemesi olarak kullanılmak üzere Kore’den ithal edilir, Sınırsız sayıda değişik desen ve düz renkle üretilen eşsiz ANKA DEKOR PVC folyomuz, dünya sağlık örgütünün onayını almış sağlık normlarında kanserojen madde içermeyen bir PVC ürünüdür. Yüzeyi bakteri tutmaz.

PVC MEMBRAN kapı ve PVC kapak laminasyonu yapmak için tek yüz MDF istenilen ölçülerde kesilip CNC tezgâhların da işlendikten sonra tutkal tabancası yardımı ile yüzeye PHOENIX PVC tutkalı atılmalıdır. Bu tutkal ortama göre 55 ile 75 derece sıcaklıkta aktif hale gelmektedir. PHOENIX Membran tutkalı ile tutkallanıp hazırlanan ANAK DEKOR PVC Membran folyosu vakum Laminasyon Presi, Vakum veya Membran Pres yardımı ile yüzeyine ANAK DEKOR PVC folyo basılır. Membran (PVC) Kapak uzun ömürlü ve temizliği çok kolay bir malzemedir. Neredeyse sınırsız model renk ve tasarımı bulunmaktadır. Piyasada fabrikasyon olarak birçok alternatife rağmen Türkiye’deki kapı üreticilerin ve son kullanıcıların bir numaralı tercihi ANKA DEKOR PVC folyodur. Ürünümüz PVC Kapı folyosu Emlak konut ve TOKİ tarafından yaptırılan ve birçok marka projede özellik belirtilerek sözleşmeye PVC Membran Kapı folyosu olarak yazılmaktadır.

 

Anka Decor

THE BIGGIST PVC FILM SUPPLIER IN TURKEY.
TOP