PVC Folyo Fiyatları

Daha birkaç sene evveline kadar bilinmeyen Pvc folyo birçok firmanın getirip tanıttığı ve Kapı folyosu piyasaya verdiği tarihten bu yana Anka Dekorun kaliteli Pvc folyoları nedeniyle ülkemizde çok iyi bir Pazar payına ulaştı.

FOLYO TALEP FORMU

Memran Kapı Folyosu

PVC daha güvenli bir dünyaya katkıda bulunarak hem emniyetin hem de eşsiz ve bol seçenekli ürünlerinin satışını tüm dünyada hızlı bir şekilde yapmaktadır. Çoğu PVC ürünü uzun ömürlüdür ve bunların için de PVC folyo en az bakım ve onarım gerektiren üründür. Kullanıldığı alanda soruna yol açmadığı gibi aynı zamanda çevreye de yararı vardır. Yüzeyi bakteri tutmaz ve temizliği çok kolaydır. PVC folyo malzemesi Dünya Sağlık Örgütü’nden onay almış sağlığı tehdit eden unsura rastlanmamıştır. Gelişen teknolojiyle son yıllarda çok ilgi çeken ve kullanımı artan ürünler arasında yer alan PVC folyo 0,20-0,30 ve 0,40 mm kalınlıklarda primerli veya primersiz olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır. Genellikle kapı üreticileri tarafından tercih edilmekle beraber folyolar;

  • mat ve parlak şekilde
  • ahşap,
  • elit,
  • hologram gibi desenleri mevcuttur.

Mobilya sektöründe kullanılan folyolar genellikle kapı ve ahşap kaplamalarında kullanılmaktadır. Geniş bir malzeme yapısı çeşidine sahiptir. PVC film vakum press denilen makineler tarafından zeminlere baskı yapan ve seri üretim sağlayan laminasyon presleri ile yapılmaktadır. Uğraş gerektiren bir ürün olmasına rağmen PVC folyo fiyatları oldukça uygundur.

Ürünlerimiz fiyat performans açısından diğer sektörlere göre hem en iyi ve kaliteli hizmeti verebilmekte hem de en uygun fiyatı sizlere sunmaktadır.

PVC folyo ürünleri genellikle uygun fiyatlı ürünler olduğu için fiyat konusunda çok bir soru işaretine yer bırakmasa da kalite açısından çoğu firmanın arasından en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimize öncelikle güven daha sonra kalite sunarak uzun soluklu bir alışveriş gerçekleştirmekteyiz. Sektörde PVC film fiyatları genellikle aynı olduğu için rekabet açısından fiyatlarla değil çevreci oluşumuz, ürünlerimizin kalitesi, çıkan en ufak sorunla dahi derinlemesine ilgilenmek bizi diğer sektörlerle rekabette ön plana çıkaran maddelerdir. PVC folyo üretirken ve müşterilerimizin isteğine göre ürünleri uygularken kullandığımız bütün malzemeler tamamen kendi markamızdan oluşmaktadır. Buna güvenerek ürünlerimizin fiyatlarını da kalitesini de her zaman müşterilerimizin insiyatifine bırakmış ve güzel geri dönüşümler almışızdır.

PVC folyo fiyatları Pazar araştırmasında fiyat performans olarak en çok tercih edilen bir marka olmakla beraber aynı zamanda teknolojiye ayak uyduran ve gelişen bir marka olmaya devam edeceğiz.

 

TOP