PVC Film

Daha birkaç sene evveline kadar bilinmeyen Pvc folyo birçok firmanın getirip tanıttığı ve Kapı folyosu piyasaya verdiği tarihten bu yana Anka Dekorun kaliteli Pvc folyoları nedeniyle ülkemizde çok iyi bir Pazar payına ulaştı.
PVC Film Talep Formu

Pvc Kapı Folyoları

çünkü eğer Anka Dekor gibi tanıtıp, uygulayan firmalar olmazsa bu işler bu kadar kolay olmazdı. Anka Dekor büyük bir risk alarak Pvc kapı folyosunun tanıtımını yaptı ve epey zaman ve çaba harcadı. Eğer Anka Dekor bu kadar bedel ödeyip Pvc folyonun tanıtımını yapmasaydı şu an işe yaramaz birçok ürüne para ödeyecektik ve bu hiçbir zaman Anka Dekorun sattığı mal gibi olmayacaktı. Pvc kapı üreticileri de iyi bilir ki Anka Dekor piyasada edindiği yer hak edilerek ve emek harcanarak elde edilmiştir. Diğer Pvc kapı folyosu satanlar ucuz, kalitesiz ve çöp malları satmaya uğraşırken Anka Dekor firması Pvc kapı folyosu ve tutkalı ile pazarın uzun zamandır lideridir. Diyelim ki Anka Dekor Pvc Kapı folyosu getirmedi ne olacaktı.

Piyasada kalitesiz birçok ürün satılacak ve son kullanıcı hem istediği kaliteyi alamayacak ve bu sebeble boşuna ücretler ödemiş olacaktı.

Pvc folyo kapılar için doğru ve isabetli bir seçimdir ve Anka Dekorun da iddia ettiği gibi yakın zamanda bir alternatifi yoktur.

Değerli müşterilerimiz Pvc kapı ürettiği sürece Pvc folyolarını Anka Dekordan almaya devam edecekler ve ülkemiz sağlam, kaliteli ve ucuz Pvc kapı folyosunu daha uzun yıllar kullanacaktır.

  • MEMBRAN TUTKALI

Pvc folyoları kapı ve mutfak dolap kapaklarına preslemek için kullanılan su bazlı bir yapıştırma ürünüdür. Su bazlı bir Membran tutkalı olduğu için gerek imalat sırasında gerekse sonrasında sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Phoenix Membran tutkalını m2 ye yaklaşık 90 gram uygulamanız yeterlidir.

Avrupa’nın en kaliteli hammaddeleri kullanılarak Türkiye’de üretilen Phoenix Membran tutkalımızı 25 kg lık plastik bidonlarda veya 1000 kg paletli plastik tanklarda satın alabilirsiniz.

TOP